TARİHÇE

Smart Led Teknoloji

Aslında herşeyin başlangıcında teknoloji ve üretimimiz, yüksek kalitede CCTV ekipmanları üretme işine yönelikti, ancak daha sonraları, teknolojik evrimler ile, kendi aydınlatma çözümleri üretimine yatırım yapmaya karar verdik. Ve böylece, son derece gelişmiş teknik iş çıktısı oluşturma ve endüstri maratonunun içinde, Türk Malı güvencesi ile başarılan üretim serüveni başlamış oldu.

Başlangıçta, SmartLed ailesinin, küçük bir çalışan grubu ve Perakende işinde satışa sunulan birkaç modelden oluşan ürünü vardı. Ancak SmartLed, o zamandan beri, 90’a yakın çalışanı ile DoveLed markasıyla Türkiye’de ve çok geniş bir yelpazede bulunan ülkelerdeki nitelikli aydınlatma armatürü üreticilerinden biri ve tanınmış özel üretim – ısmarlama / tasarım ürünlerin üreticisi haline geldi.

Araştırma, İnovasyon ve büyüme SmartLed’in DNA’sını oluşturmakta… Şirketimiz şu anda İstanbul’da 4000 metrekarelik üretim, ofis ve depo alanına sahiptir ve Almanya, Hollanda ve Birleşik Krallık’ta satış birimleri bulunmaktadır.

SmartLed, şimdi, İstanbul’da daha büyük bir alanda, yeni ve daha büyük bir hayal için yola çıkarak, mevcut merkezine çok yakın mesafede, imalattaki tüm tecrübelerini aktaracağı ve yüksek kalitede üretimine devam edeceği yeni bir başlangıç ile 2023 yılına merhaba diyor.

Aydınlatma tutkusuyla hareket ediyoruz ve bunu yapmaya devam edeceğiz, Ürettiğimiz her ürünün kullanıcılarına karşı, her zaman bilincinde olduğumuz sorumluluk ve üretimimiz ile sunduklarımızdan duyduğumuz gururdan güç alıyoruz.

Aydınlatma projeleriniz ile ilgili bizimle konuşun.